Lars Holmström kandelaber

Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber
Lars Holmström kandelaber

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS HOLMSTRÖM, kandelaber, mässing, för 7 ljus, 1900-talets andra hälft, Arvika, såld av Firma Svenskt Tenn, höjd ca 10,5 cm

Bruksslitage, repor

884680

2021-03-06