Edition Luxe Miniatyr 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYR, 1800-tal, gouache på ben, kvinnoporträtt, signerad Henry Linton, plåt stämplad Weston, monterad i präglat originaletui, bildhöjd ca 6 cm, etui ca 9x8 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.
884683
2021-03-28