Edition Luxe Lorgnette 1900-talets början
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LORGNETTE, 1900-talets början, förgylld gulmetall, palmettformad fattning övergång skaft/ glas, skaft med emaljerad dekor, längd ca 14.5 cm exkl rörlig ögla
Åldersrelaterat slitage. Emalj med bortfall.
884686
2021-03-28