Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, färglitografi, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 130/190, bildmått ca 65x45 cm
Ej examinerad ur ram
884692
2021-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här