Oscar Reutersvärd litografi

Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, färglitografi, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 130/190, bildmått ca 65x45 cm

Ej examinerad ur ram

884692

2021-03-05