Mjölby intarsia bricka
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSBRICKA, "Egyptiska kvinnor", A Magnusson, Mjölby Intarsia, 1930-tal, intarsiadekor i olika träslag, handtag i vitmetall, brickmärkt Mjölby Intarsia, mått ca 60,5x33,5 cm
Ytskador, saknar glasskiva
884706
2021-03-05