Karim Rashid skål Georg Jensen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

KARIM RASHID, skål, Georg Jensen, Danmark, rostfritt stål, diameter ca 28 cm

Smärre slitage och repor

884714

2021-03-09