Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RICHARD BRIXEL (född 1943): "Vänskap", signerad R.Brixel, numrerad VIII//X, patinerad brons, höjd 23
884718
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här