Tillbaka till katalog
M Gérard armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beskrivning
M GERARD, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, Frankrike, Paris, manuel, safirglas, boettnr. SB 690.10, cal Concord 33, läderarmband, viklås i 18 k, diameter 30,3 mm, originaletui
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
884727
Datum:
2021-03-08