Tillbaka till katalog

M Gérard armbandsur i 18 k guld

M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld
M Gérard armbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

Beskrivning

M GERARD, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, Frankrike, Paris, manuel, safirglas, boettnr. SB 690.10, cal Concord 33, läderarmband, viklås i 18 k, diameter 30,3 mm, originaletui

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

884727

Datum:

2021-03-08