Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C.A.M LINDMAN: "Bilder ur Nordens Flora" - Vol. 1, Börtzells Tr.A.B. Stockholm 1922, 221 litografier, lösa blad, bladmått: ca 23x14 cm
Bruksslitage, ej genomgången
884741
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här