C.A.M Lindman, Bilder ur Nordens Flora,

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C.A.M LINDMAN: "Bilder ur Nordens Flora" - Vol. 1, Börtzells Tr.A.B. Stockholm 1922, 221 litografier, lösa blad, bladmått: ca 23x14 cm

Bruksslitage, ej genomgången

884741

2021-03-07