Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Les vinden las máquinas fosfenicas", EA, 1977, signerad, färgetsning, plåtstrl 23x17 cm
Smärre gulnad i kanter
884745
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här