Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDER WALLACE RIMINGTON (1854-1918): Amongst the Siena Hills", signerad A W Rimington, akvarell, ca 48x75 cm
884748
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här