Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, Frankrike, Paris, vitemaljerad urtavla med romerska siffor märkt Berrolla Fres Aines, förgylld brons, krönt med mansfigur, höjd 54 cm, nyckel saknas

Skadad urtavla, ej funktionstestad

884749

2021-03-06