Erik Höglund ljuskrona

Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, ljuskrona, Boda, för 6 ljus, stomme i smide behängd med glaskläppar klarglas, höjd 60, diameter 50 cm

Skador, slitage, saknar dekor

884755

2021-03-03