Larissa Stenlander blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARISSA STENLANDER (född 1960): "Successful teamwork", signerad Larissa Stenlander, numrerad 19/20, handkolorerad litografi med collage, ca 52x84 cm

884761

2021-03-03