Kopparstick 1700-tal

Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARSTICK, 1700-talets andra hälft, " gravyr efter van Goya, Vue de Roterdam", gravör J Bacheley, ca 40x52 cm, monterad i en empireram

Gulnader och fläckar

884765

2021-03-03