Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, barockstil, 1800-tal, ek, skuren dekor, beslag i smide, invändigt med hyllplan, delbart i mitten, höjd ca 217, 180x72 cm
Slitage, skador, kompletteringar
884780
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här