Skåp Barockstil

Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil
Skåp Barockstil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barockstil, 1800-tal, ek, skuren dekor, beslag i smide, invändigt med hyllplan, delbart i mitten, höjd ca 217, 180x72 cm

Slitage, skador, kompletteringar

884780

2021-03-03