Ernst billgren litografi

Ernst billgren litografi
Ernst billgren litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med rådjur och möblemang, signerad och numrerad 246/330, färglitografi, bildyta ca 25,5x32,5 cm

884783

2021-03-03