Fåtöljer, chippendalestil

Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil
Fåtöljer, chippendalestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, chippendalestil, 1900-talets första hälft, björk, lösa plymåer, bredd 76, höjd 82, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, senare klädsel, skada på rotting

884787

2021-03-07