Edition Luxe Miniatyr 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINATYR, 1900-tal, gouache, möjligen på ben, kvinnoporträtt föreställande Helene Sedlmayr, kopia efter Joseph Karl Stieler, signerad HL, bildyta ca 7.5x5.5 cm

Ej examinerad ur ram.

884795

2021-03-28