Staffan Liljefors oljemålning

Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Sträckande gäss, signerad samt daterad -66, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x34 cm

884802

2021-03-09