Karaffer

Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, 5 st, 1800-talets slut och 1900-talets första hälft, klarglas, olika slipningar, höjd ca 21-43 cm

Nagg förekommer

884804

2021-03-03