Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, fransk-stil, form av Jardinjär, 2000-tal, längd 49 cm, höjd 21 cm

bruksslitage

884805

2021-03-03