Lindorm liljefors oljemålning

Lindorm liljefors oljemålning
Lindorm liljefors oljemålning
Lindorm liljefors oljemålning
Lindorm liljefors oljemålning
Lindorm liljefors oljemålning
Lindorm liljefors oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap, signerad samt daterad -56, olja på pannå, ca 26x34 cm

884808

2021-03-09