MANSCHETTKNAPPSASK

MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK
MANSCHETTKNAPPSASK

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, "Originell", tenn, Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna 1930-/40-tal, dekor av man som tittar ner i hål, diameter 6,5 cm

Smärre slitage

884823

2021-03-08