Josef Frank papperskorg

Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg
Josef Frank papperskorg

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, papperskorg, Firma Svenskt Tenn, vitlackerad plåt samt förgylld kant, höjd ca 39 cm

Kuntoraportti

Slitage

884824

Päivämäärä:

2021-03-03