Josef Frank papperskorg
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, papperskorg, Firma Svenskt Tenn, vitlackerad plåt samt förgylld kant, höjd ca 39 cm
Kuntoraportti
Slitage
884824
Päivämäärä:
2021-03-03