Ljusstake tenn rokoko 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKE, tenn, rokoko, 1700-tal, stämplad med ängel och årtalet 1750, höjd 16 cm
Kuntoraportti
Slitage, fläckar, stearinrester
884831
Päivämäärä:
2021-03-13