CHRISTIAN BERG

CHRISTIAN BERG
CHRISTIAN BERG

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prismakomposition 1928", signerad och daterad Christian Berg 1973, färglitografi, bladmått ca 37x28 cm

884837

2021-03-08