Tommy "TC" Carlsson mixed media
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Pleasure seekers II" , signerad a tergo Tommy TC Carlsson, mixed media, numrerad 8/40, 73x41 cm
884843
2021-03-03