Tommy "TC" Carlsson mixed media

Tommy
Tommy
Tommy
Tommy
Tommy
Tommy

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Pleasure seekers II" , signerad a tergo Tommy TC Carlsson, mixed media, numrerad 8/40, 73x41 cm

884843

2021-03-03