Skåp bemålat trä

Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, tvådelat, 1900-tal, bemålad furu, överdel med dörrpar, underdel med två lådor samt dörrpar, hyllinredning, räfflad dekor, beslag i mässing, höjd ca 166, 90x40 cm

Bruksslitage, färgbortfall, repor, nyckel saknas.
Ett löst ben

884846

2021-03-09