Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): komposition med får, 2 st, signerade Palmer, numrerade 61/250 respektive 157/290, färglitografier, ca 22x36 cm

884850

2021-03-08