Ragnar Sandberg

Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): "Modell V", monogramsignerad och daterad R.S. november 1952, blandteknik, bildmått 25x21,5 cm

884869

2021-03-07