Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kvällsmotiv Hven, signerad Gustav Rudberg, olja på duk, 45x62 cm
Zustandsbeschreibung
Lös i ram
884870
2021-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner