Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kvällsmotiv Hven, signerad Gustav Rudberg, olja på duk, 45x62 cm

Zustandsbeschreibung

Lös i ram

884870

2021-03-07