Hammarby tavla med Kennedy Hammarby
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 53/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm
884872
2021-03-09