Hammarby tavla med Kennedy Hammarby

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 53/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm

884872

2021-03-09