Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i teak, glasskiva, höjd 53, 135x87 cm
Zustandsbeschreibung
Skiva med naggar, bruksspår
884876
2021-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner