PETER NORDAHL

PETER NORDAHL
PETER NORDAHL

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER NORDAHL, "Prince - Parade tour", Stockholms Isstadion, 1986, signerad samt numrerad 3/100, gicleetryck, ca 50x32 cm

884877

2021-03-09