PETER NORDAHL

PETER NORDAHL
PETER NORDAHL

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER NORDAHL, "David Bowie - Promo Show", Stockholm Ritz, 1987, signerad samt numrerad 6/100, gicleetryck, ca 50x32 cm

884879

2021-03-09