Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956):Motiv brån Berianska trädgården, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 100x60 cm

Oramad

884881

2021-03-03