André Marfaing

André Marfaing
André Marfaing
André Marfaing
André Marfaing

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987): Komposition, signerad Marfaing, 92/100, litografi, bladmått ca 75x53 cm, ej inramad

Smärre fläckar, något gulnad

884883

2021-03-03