Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 49x65 cm
LITTERATUR: Bloch 712
Något gulnad
884885
2021-03-03