Spegel 1700-tal barock

Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock
Spegel 1700-tal barock

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets första hälft, barock, England, fanerad i mahogny, delvis förgylld, höjd 89x64,5 cm

Senare glas

884890

2021-03-03