Berndt Wennström oljemålning

Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Fågelskådaren", signerad B.Wennström, olja på duk, ca 60x81 cm

884900

2021-03-03