Färglitografi Yrjö Edelman

Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman samt HC, färglitografi, bildmått inom passepartout ca 41x58 cm

884907

2021-03-09