Heuer herrarmbandsur
Klubbat för:
11 000 SEK
9 000 SEK
HEUER, armbandsur, pvd, 1970-tal, manuell, mineralglas, kronograf, boettnr. 12, cal Valjoux 7734, lädarmband, spänne i stål, diameter 40,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
884908
2021-03-05