Heuer herrarmbandsur

Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur

Klubbat för:

11 000 SEK

9 000 SEK

HEUER, armbandsur, pvd, 1970-tal, manuell, mineralglas, kronograf, boettnr. 12, cal Valjoux 7734, lädarmband, spänne i stål, diameter 40,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

884908

2021-03-05