Bordslampa funkis

Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, tenn, höjd inkl. skärm 55 cm

Fungerar vid test, bruksslitage, fot med smärre bucklor

884926

2021-03-03