Angelica Wik litografier

Angelica Wik litografier
Angelica Wik litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz", signerade Angelica Wiik, 121/290 resp 119/290, färglitografier med glitter, bladmått ca 43x30 cm, oramade

884929

2021-03-03