Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz", signerade Angelica Wiik, 121/290 resp 119/290, färglitografier med glitter, bladmått ca 43x30 cm, oramade
884929
2021-03-03