Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 191/290, bladmått ca 84x59 cm
Skador: Oramad
884930
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här